Slovaktual PASIV - HL

pasiv HL

Novinka v produktové řadě Slovaktual - okno s hranatými liniemi s novým trojsklem a stavební hloubkou 85 mm vyhovující pro pasivní domy.
Profilový systém umožňuje zasklení tloušťky 61 mm. Díky špičkovým tepelně izolačním vlastnostem ušetří až 40 % v tepelné izolaci oproti 5-komorovým  systémům.
Díky revoluční technologii Slovaktual používá v křídlech nových oken sklo pevně slepené s křídlem. Okna Slovaktual jsou tak lehčí, bezpečnější, nedochází k odtahování profilu od skla. Automatizace výroby zaručuje vyšší kvalitu zpracování a při rozbití skla je možná jeho výměna bez poškození těsnění. Zvyšuje se odolnost okna proti vloupání díky pevnému spojení skla po celém obvodu (tabule skla se nedá z křídla vytlačit ven, ani v případě vypáčení zasklívací lišty). Automatizace výroby zaručuje vyšší kvalitu zpracování a při rozbití skla je možná jeho výměna bez poškození těsnění.

Slovaktual jako jeden z mála výrobců nabízí okna  certifikována pro nízkoenergetické a pasívní domy.

Slovaktual PASIV - HL = špičková tepelná izolace (se speciálním izolačním trojsklem součinitel prostupu tepla celého okna Uw = 0,7 W/m²K) izolační trojsklo tloušťky 4-18-4-18-4 mm
s Ug = 0,5 W/m²K

středové těsnění výrazně zvyšuje tepelně izolační vlastnosti okna, chrání kování před vlivy počasí a zabezpečuje vysokou vodotěsnost. Pevná přepážka u středového těsnění brání vypáčení kování.

podkladový 5-komorový profil s těsněním na ukotvení venkovního a vnitřního parapetu (kritické místo pro vznik tepelných mostů při méně komorových profilech)

doplňující profily pro spájení okenních rámů v různých uhlech a podpěrné profily s ocelovými výztuhami pro statické zatížení umožňují realizovat libovolné architektonické představy

možná úprava s ALU clipem - profilový systém umožňuje ochranu z exteriéru pevným a odolným hliníkovým krytem s povrchovou úpravou podle přání - eloxovaný hliník, laminování, stříkaní podle RAL

pasiv HL

Copyright © KVABY s.r.o. |  ODKAZY   |