Slovaktual STANDARD - OL s vlepeným sklem

6-kom. profil

Standardní okno s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi určené především k renovaci bytových domů. Součinitel přechodu tepla celého okna Uw = 1,2 W/m²K při standardním zasklení 4-16-4 mm. Díky revoluční technologii Slovaktual nahrazuje klasickou ocel lepeným spojem skla a křídla. Přidání komor namísto ocele umožňuje zlepšit tepelnou i zvukovou izolaci při zachování pevnosti celé konstrukce. Okna Slovaktual jsou tak lehčí, bezpečnější, nedochází k odtahování profilu od skla. Zvyšuje se odolnost okna proti vloupání díky pevnému spojení skla po celém obvodu (tabule skla se nedá z křídla vytlačit ven, ani v případě vypáčení zasklívací lišty). Automatizace výroby zaručuje vyšší kvalitu zpracování a při rozbití skla je možná jeho výměna bez poškození těsnění. Výrobek získal ČESTNÉ UZNÁNÍ na stavebním veletrhu CONECO Bratislava 2008 - Za zlepšení kvalitativních parametrů plastových oken vlepováním izolačního skla do 6-komorového rámu křídla po celém obvodu.

Slovaktual STANDARD - OL se 70 mm stavební hloubkou, součinitel přechodu celého okna Uw = 1,2 W/m²K

středové těsnění výrazně zvyšuje tepelně izolační vlastnosti okna, chrání kování před vlivy počasí a zabezpečuje vysokou vodotěsnost - profil odolává zatékání až do 2100 Pa

izolační skla Planitherm Futur se součinitelem přechodu tepla Ug = 1,1 W/m²K

podkladový 5-komorový profil s těsněním pro ukotvení venkovního a vnitřního parapetu (kritické místo pro vznik tepelných mostů)

barevnost profilů možno upravit stříkáním podle RAL nebo laminováním fóliemi

doplňující profily pro spájení okenních rámů v různých úhlech a podpěrné profily s ocelovými výztuhami pro statické zatížení umožňují realizovat libovolné architektonické představy

VÝHODY VLEPOVÁNÍ SKLA DO PROFILU

   

 

lepidlo v profile

Hladká a ohraničená spára = optimální množství lepidla. Sklo není třeba při osazení do profilu podložkovat - polohu skla vymezuje centrační pírko, které zároveň tvoří hladkou a optimalizovanou spáru pro optimální množství lepidla.

lepidlo v profile

Nižší profil křídla zvětšuje poměrnou plochu skla k otvoru okna a do místnosti okno propustí více světla

lepidlo v profile

Nový profil křídla nepotřebuje ocelovou výztuhou, kterou nahradili přídavné komory pro vyšší stabilitu křídla a tím zvýšili i tepelně izolační vlastnosti okna. Díky přímému a pevně pružnému spojení křídla a skla působí lepidlo jako absorbér a okno získává optimální zvukově izolační vlastnosti.

lepidlo v profile

Díky volnému přístupu k lepidlu nedojde při vyřezávání skla k poškození těsnění a k vyřezání stačí aranžérský nůž.

Copyright © KVABY s.r.o. |  ODKAZY   |